Studnie głębinowe wiercenie studni głębinowych Nowe Chechło

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Głównym profilem działalności firmy jest wykonywanie pionowych odwiertów pod studnie głębinowe oraz kolektory ciepła. Dysponujemy nowoczesną wiertnicą o małych gabarytach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać odwierty nawet w trudno dostępnych miejscach, gdzie dojazd samochodem ciężarowym jest niemożliwy.

Wiercimy metodą płuczkową, a także pneumatyczno-udarową z wykorzystaniem profesjonalnej, wysokowydajnej sprężarki. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie wykonać odwierty w każdym terenie, począwszy od sypkich, szczeliniastych pokładów, aż po pokłady skalne. Wszystkie stosowane przez nas materiały do budowy studni, przyłącza i pomp ciepła posiadają niezbędne certyfikaty. Jesteśmy w stanie wykonywać odwierty do głębokości 120 m.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z wykonaniem i przyłączami studni głębinowych, oraz pomp ciepła. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, jak również firm, organizacji, przedsiębiorstw. Podczas swojej działalności wykonywaliśmy już wysokowydajne studnie dla: obiektów sportowych do nawadniania boisk, obiektów turystycznych, hoteli, spa, basenów i wiele innych.

Nasza firma jest pierwszą z obrębu Tarnowskie Góry – Śląsk. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tym obszarze działania, dzięki czemu jesteśmy w stanie określić zasobność danych terenów w podłoża wodonośne i udzielić wszelkich niezbędnych rad klientowi.

Jesteśmy jedyną firmą z obrębu Tarnowskich Gór świadczącą usługi odwiertów pod studnie głębinowe i pompy ciepła metodą pneumatyczno – udarową za pomocą wysokowydajnej sprężaki. Dzięki temu gwarantujemy wykonanie odwietów w każdym terenie!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz galerii z wykonanymi przez nas inwestycjami.